Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

 

Nesrin BALCI

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

11 Temmuz 1966 tarihinde Kırklareli Babaeski ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladıktan sonra 1984 yılında İstanbul Süreyyapaşa Meslek Lisesini bitirdi.

Aynı yıl Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve araştırma Hastanesine hemşire olarak göreve başladı. Daha sonra aynı hastanede 2001 -2009  yılları arasında başhemşire yardımcılığı, 2009-2012 yılları arasında da başhemşirelik yaptı.

2011 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünü bitirdi. 2012-2013 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi anabilim dalında hastane ve sağlık kurumları yönetimi konusunda yüksek lisans yaptı. 

02.11.2012 tarihinden itibaren Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu bünyesinde  İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Meslek Hastalıkları Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görevine devam ediyor.  
         Özel ilgi alanları işletme yönetimi ve toplam kalite yönetimidir. 
Evli ve 2 çocuk annesidir.

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Ulakbim İlacım TMO Bimer ALO 150 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Konferans Salonu e-posta